SHIH-TZU KLUB ČR‚ z.s.

15. 9. 2019

Speciální výstava SHIH TZU KLUBU ČR
se zadáním titulu Vítěz Speciální výstavy

 

rozhodčí pan Torsten Lemmer  (BG)
(změna rozhodčího vyhrazena)

 


 


Psi – třída mladých

BENJAMIN GOLDEN DOG STAR
*01.09.2018
O: BR Pepper´s Never say Never
M: Aiche Golden Dog Star
Chov: Majerová I., Maj: Majerová I.

V1, CAJC, BOJ
 

 

PEARL IN PARADISE VESELIY GREMLIN
*01.09.2018
O: Future Namesake Xeralane´s
M: Faina Veseliy Gremlin Shan Tao
Chov: Ausiyanskaya T., Maj: Sittová M.

V2

 

XANDER BRILLIANT OF MORAVIA
*19.08.2018
O: Dream for Brilliant Druzhanne
M: Magic Moonlight Brilliant of Moravia
Chov:Sittová M., Maj: Pilíšková R.

V3

 

VISANTI TIBETAN ORCHID
*01.08.2018
O: Enzo Arssamandi
M: Fairytale Princess Kazkovyy Lev
Chov: Paluch W., Maj: Hynková L.

V4

 

OPTIMUS HIRAGANA
*06.11.2018
O: Enrico Hiragana
M: Berlinetta Hiragana
Chov: Balážová E., Maj:Krajíčková M.

V

 

ESO Z IVAFRE
*22.08.2018
O: Chicago z Ivafre
M: Harmony z Ivafre
Chov: Fremrová I., Maj: Opltová D.

VD

 

HARRY ROYAL BEATLES TEAM
*20.05.2018
O: Edy Royal Beatles Team ‚
M: Agnes Golden Dog Star
Chov: Broukalová M., Maj: Broukalová M.

VD

 

Psi - mezitřída

CAMERON ZE SLAVONÍNA
*31.05.2018
O: O‘Connor ze Slavonína
M: Rhapsody Sipoly
Chov: Hynková L., Maj: Pavelcová A.

V1, CAC

 


TASTE OF CHOCOLATE BRILLIANT OF MORAVIA
*14.04.2018
O: Druzhanne Dream for Brilliant
M: CHANEL Brilliant of Moravia
Chov: Sittová M., Maj: Pilíšková R.

 
V2, res. CAC  

Psi - třída otevřená

AKIM Z IVAFRE
*10.11.2012
O: Hollywood from Audreys Paradis
M: Fáma z Ivafre
Chov: Fremrová I., Maj: Býšková E.

V1, CAC

 

FLYNN ROY´S SUN
*24.05.2017
O: C.I.B. DANISH PRINCE Roy´s Sun
M: Ch.ELEGANT PRINCESS Roy´s Sun  
Chov: R. Štekr Maj: Štekr R.

 

Absence

 

Psi – třída vítězů

ENZO ARSSAMANDI FCI
*26.01.2017
O: KEEP IN STEEP SAFRON SHERHY
M: BRILIANCE GIRL Astarte Gold
Chov: Sarnecka E., Maj: Paluch W.

 

V1, CAC, Vítěz SV
BOB, BISS 

 

 

CHARLIE CHAPLIN HIRAGANA
*19.01.2017
O: Rambler Veseliy Gremlin
M: Alexis Mirimbo
Chov: Balážová E., Maj. Paladino M.

V2, res. CAC

 

Psi – třída veteránů

ALFRÉD Z IVAFRE
*26.11.2007
O: EJW ICH Princ Bajaja z IVAFRE
M: Cleopatra Lásenka
Chov: Fremrová I., Maj: Býšková E.

V1, NEJ.VETERÁN
BOV

 

O´NEIL ED SYLVADOG BOHEMIA
*28.05.2011
O: Prime Moon Smooth Criminal
M: Whiskey Tango Premium Bohemia
Chov: Lanková S., Maj: Majerová I.

V2

 

Psi – třída čestná

ARTICO DANETTA GODDESS
*02.12.2011
O: Otero Cho Oyu Showcase
M: Danetta Imperial Bohemia
Chov: Čermáková D., Maj: Čermáková D.

V1

 

CONSTANTINE SALUSANA
*15.12.2013
O: Never Say Never BR Pepper´s
M: Annie Z Jižní Růže
Chov: Kuba A., Maj: Kuba A.

V2

 

Feny – třída dorostu

DORRIEN DAHOLU
*12.01.2019
O: B.G. Persy Justirag
M: C.I.B. Meggie z Kojca Coli
Chov: Svobodová D., Maj: Svobodová D.

VN1, Primus Minor
 

 

ELEONOR ATREI KIRABZER
*03.02.2019
O: Cormoran Atrei Kirabzer
M: Penelope Atrei Kirabzer
Chov: Rezbarik M., Maj: Kellner J.

VN2

 

Feny – třída mladých

CARINA Z TARGENU
*27.04.2018
O: Kaybaroshi Han&Har Midnight Prince
M: K´Shakira z Targenu
Chov: Žourková J., Maj: Žourková J.

V1 CAJC

 

VIVIEN TIBETAN ORCHID
*01.08.2018
O: Enzo Arssamandi
M: Fairytale Princess Kazkovyy Lev
Chov: Paluch W., Maj: Paluch W.

V2

 

DESTINY ZE SLAVONÍNA
*18.06.2018
O: Never Say Never BR Pepper´s
M: Uwe ze Slavonína
Chov: Hynková L. , Maj: Hynková L.

V3

 

ZHANNA BRILLIANT OF MORAVIA
*18.10.2018
O: O´Connor ze Slavonína
M: Jolly Doll Brilliant of Moravia
Chov: Sittová M., Maj: Sittová M.

V4

 

GERGIA ON MY MIND SILVERY WISH
*01.11.2018
O:BR Pepper´s Never Say Never
M: Born for you Silvery Wish
Chov: Drahníková V., Maj. Švecová J.

V

 

W´NIA BRASILEIRA SYLVADOG BOHEMIA
*25.08.2018
O: Ascanio Paprsek Tibetu
M: Uma Doce Brasileira Sylvadog Bohemia
Chov: Lanková S, Maj: Lanková S.

V

 

XCLUSIVE CAPPUCCINO BRILLIANT OF MORAVIA
*18.10.2018
O: Druzhanne Dream for Brilliant
M: Magic Moonlight Brilliant of Moravia
Chov: Sittová M., Maj: Nováková D.

VD

 

Feny – mezitřída

DOMINIQUE PAPRSEK TIBETU
*28.03.2018
O: C.I.B. Ragsol Vityaz
M: Ch. Z´Otera Paprsek Tibetu
Chov: Eschnerová L., Maj: Eschnerová L.

V1 CAC

 

CHIQITA Z HAŘILOVY SAMOTY
*07.06.2018
O: Ma Chi T‘O Fa Fa‘ Solo Per I Tuoi Occhi
M: Donatella Jantar Moravy
Chov: Soukupová V., Maj: Soukupová V.

V2, res.CAC

 

AMÁLKA Z MEDVĚDÍHO DOUPĚTE
*18.09.2017
O: Cormoran Atrei Kirabzer
M: Winnaja z Medvědího doupěte
Chov: Zátková M., Maj: Zátková Z.

VD3

 

Feny – třída otevřená

AICHE GOLDEN DOG STAR
*09.10.2016
O: O´Neil Ed Sylvadog Bohemia
M: Born to Be With U Silvery Wish
Chov: Majerová I., Maj: Majerová I.

V1 CAC

 

CLEO BLEKITNY KANION
*29.06.2017
O: Bacardi Arssamandi
M: Intrygujaca Inga Astarte Gold
Chov: Kwašna A. Maj: Svobodová D.

V2, res.CAC

 

BELLIS MEGBOO STARS
*24.10.2017
O: JONATAN z Ivafre
M: Saffron Sherhy Boomba
Chov: Fialová J., Maj: Švecová J.

V3

 

ELIS ORSO ANTRO
*12.09.2013
O: R´Mission Impossible z Medvědího doupěte
M: Asse Sheilsy Uroboros Bear
Chov: Zátková Z., Maj: Zátková M.

VD4

 

Feny – třída vítězů

FAYE Z TICHÉHO PODHRADIA
*13.10.2013
O: Seven O´Malley´s
M: Absolutely Stunning Lashalimar
Chov: Pekárová E., Maj: Pekárová E.

V1 CAC, Vitěz SV
BOS

 

WANDY ZE SLAVONÍNA
*17.01.2014
O: O‘CONNOR Slavonína
M: FANTASI FREEN Rolnička
Chov: Hynková L., Maj: Basso A.

V2, res.CAC

 

Feny – třída čestná

MEGGIE Z KOJCA COLI
*28.06.2015
O: Chesvet Line Must Be Star
M:Legendary Spring Sunset z Kojca Coli
Chov: Kiwak K., Maj: Svobodová D.

V1, Vítěz třídy čestné

 

Třída mimo konkurenci

O´MALLEY´S SEVEN
*12.05.2012
O: S - Anke Noah O´Malley´s Sannie´s
M: N´Gossip Girl Le Vendosk
Chov: Wallengren M., Maj: Pekárová E.

Předveden

 

EMMA Z TARGENU
*10.01.2015
O: Vityaz Ragsol
M: Zhemchuzhinka Ragsol
Chov: Žourková J., Maj: Pavelcová A.

Předvedena

 

 


 

 

PODĚKOVÁNÍ

Výbor Shih-tzu klubu ČR děkuje sponzorům a všem lidem, kteří se podílejí na přípravě klubové výstavy.

TENESCO, s.r.o.

Ceny pro vítěze

Alexandra Kubová

Zapisovatelka a překladatelka

Josef Býšek

Foto vítězů

Lucie Kubová, CHS Salusana

Dárky pro soutěž dítě a pes, pro třídu veteránů a čestnou, pro vítěze

Lenka Eschnerová

Dárky pro třídu dorostu a vítěze tříd mladých, mezitřídy, otevřené a vítězů

Irena Henyšová

Poháry pro soutěž dítě a pes a mladý vystavovatel

Eva Býšková

Pohár pro BISS

Dana Svobodová

Výzdoba

Firma Abrus

Zhotovení pohárů

Ing. E. Voborníková

Zhotovení rozet

TOPlist